Klīniskais psihologs Nadežda Balode

Nadežda Balode biedrības valdes locekle, praktizējoša klīniskā psiholoģe ar maģistra grādu psiholoģijā. Nadežda turpina izglītoties un apgūt nepieciešamās iemaņas profesionālajā darbībā, kā arī nepārtraukti pilnveido sevi kā personību.

“Mēs dzīvojam dīvainā pasaulē – daudz laika pavadām savās viedierīcēs, bet pārāk maz laika veltām saviem bērniem. Mēs vēlamies mainīt pasauli, bet negribam mainīt paši sevi. Mums vairāk jāuzņemas atbildība pašiem par sevi un saviem lēmumiem, lai varētu sadzīvot ar sevi un apkārtējo pasauli.

Pēc daudziem gadiem nebūs nozīmes, cik bagāti mēs bijām, cik daudz apjomīgu projektu paveicām. Taču pasaule būs savādāka, jo mēs bijām nozīmīgi kāda bērna dzīvē. Bērni ir mūsu nākotne… Padomāsim par to, cik daudz mīlestības un sirds siltuma mēs vēlamies ieguldīt savā nākotnē, lai pasaule kļūtu labāka un saprotošāka…”

Anita Rimeiķe

Vairāk kā gadu darbojas SIA “DOMUS ATBALSTS”, pārzin iekšējo uzņēmuma darbību, iesaistās un palīdz realizēt lielākos projektus. Galvenā pakalpojumu laiku plānotāja. Spēs atrast kontaktu ar jebkuru cilvēku, iestādi vai speciālistu.

Uzticības Tālrunis
27779902
Darba dienās
12:00 - 14:00